Konsey Üyeleri

YÖNETİM KURULU

              BERKE AYTEKİN  
                                 Yönetim Kurulu Başkanı

                                 berke.aytekin@tedu.edu.tr

TED Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi öğrencisidir. Ankara Sancak Anadolu Lisesi mezunudur. Lise dönemlerinde şiirle ilgilenmiştir, 2012 Ankara Şiir Olimpiyatları’nda 3.lük derecesi vardır. Bir yıl TEDÜ Entrepreneurship and Management Society yönetim kurulu başkan yardımcılığı yapan Aytekin bu dönem zarfında Tüsiad Gençlik Kurultayı’na Tüsiad’ın davetlisi olarak katılmıştır. E-Tohum’un düzenlediği Girişimcilik Zirvesi 2016’nın EMS tarafından katılımına koordinatörlük yapmıştır.TEDÜ Tanıtım Ekibi üyesidir. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Başkanlığı görevine getirilmiştir. Şiire, futbola ve yemek yapmaya ilgi duymaktadır.

GÖKHAN YARAR
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

gokhan.yarar@tedu.edu.tr

10.04.1994 Ankara doğumludur. Gazi Osman Paşa Necla İlhan İpekci İlkogretim okulunu bitirmiştir. Resim ve Kompozisyon yarışmalarında birincilikleri vardır. Reha Alemdaroglu Anadolu Lisesi 2012 mezunudur. Sahaf dergisinde öykü, karikatur ve kurgu metinleri yayınlanmıştır. 2010 yilindan beri analog fotografçılıkla uğraşmaktadır. TED Universitesi Mimarlik Fakultesi Mimarlik Bölümü 2. Sınıf öğrencisidir. 2013 yılından beri kendini nitelikli kahve üzerine profesyonelleştirmek için çalışmaktadır. Kahve üzerine çeşitli eğitimler almıştır. Ankara ve çesitli illerde baristalik deneyimleri vardir. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Başkan Yardımcısı görevine getirilmiştir.

Ege Berk KİRAZ 
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
eberk.kiraz@tedu.edu.tr

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisidir. TED Ankara Koleji 2013 mezunudur. 2 yıl boyunca Müzik Topluluğu Başkan ve Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu. Radio TEDÜ'de yaklaşık 2 yıl süren "B Yüzü" adlı programı sundu. TEDÜ'de çeşitli etkinlik ve organizasyonda aktif rol aldı. Aynı zamanda TEDÜ Tanıtım Ekibi üyesidir. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Başkan Yardımcısı görevine getirilmiştir.

 

Miray ÖZKAN
Yönetim Kurulu Genel Sekreteri
miray.ozkan@tedu.edu.tr

 TED Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümü 3.sınıf öğrencisidir. TED Ankara Koleji 2014 mezunudur. TEDÜ Tanıtım Ekibi üyesidir. Girişimcilik ve İşletme Topluluğu, Müzik Topluluğu, Bilişim Topluluğu aktif üyesidir. Mayıs 2015 International Project Week kapsamında Almanya'nın Aschaffenburg kentinde üniversitemizi temsil etmiştir. Aynı zamanda TEDÜ'de düzenlenen çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda görev almıştır. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Genel Sekreteri görevine getirilmiştir.

 
ELİF UZUN
Yönetim Kurulu Üyesi

elif.uzun@tedu.edu.tr

16.04.1994 yili Ankara'da dogmustur. İlkoklulu ve ortaokulu Yasemin Karakaya İlköğretim Okulunda okumustur. 3 yil boyunca cesitli fen bilimi projelerinde ve resim yarismalarinda yer almistir. Devaminda Özel Çağlayan Fen Lisesinde okumustur. 2012 yilinda Ted Üniversitesi Endustri Muhendisligi bölumune baslamistir. Sosyal Etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almistir. 2015-2016 TEDU Sosyal Etkinlik Komitesi uyesidir. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi görevine getirilmiştir.

 

DENETİM KURULU

EDA NUR ABANOZOĞLU

Denetim Kurulu Başkanı
enur.abanozoglu@tedu.edu.tr

1997 Ankara doğumlu Eda Nur Abanozoğlu ilköğretim 1. sınıftan beri TED Ailesindendir. 2015 yılında TED Ankara Koleji Lisesinden  mezun olan Abanozoğlu, bugün TED Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2.sınıf öğrencisidir. Küçüklüğünden beri müzik ve binicilikle uğraşan Abanozoğlu, ortaokulda TED Ankara Koleji masa tenisi takımında yer almıştır. Aynı yıllarda Globe faaliyetlerinde yer almıştır. Lisede TED Ankara Koleji Çoksesli Korosu ile “85 dakikada 85 yıl”, “80.yıl Sanat Gecesi” dahil olmak üzere birçok konserde görev almıştır. Aynı dönemde dans ile de ilgilenip okulda ve dışarıda dans gösterilerinde bulunmuştur. The Void, Mimarlik ve Tasarım topluluğunun aktif üyesidir. Fotoğrafçılık Topluluğu yönetim kurulu üyesidir. TMMOB Mimarlar Odadı TED Üniversitesi öğrenci temsilcisidir.  İngilizcenin yanında Fransızcayı da Delf B1 seviyesinde hakimdir. . 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Denetim Kurulu Başkanı görevine getirilmiştir.

ÖĞRENCİ İŞLERİ KOMİSYONU

İdil Gökçe Demirtaş 
Öğrenci İşleri Komisyonu Üyesi

igokce.demirtas@tedu.edu.tr

19 Ağustos 1996 yılında Ankara'da doğmuştur. İl Genel Meclisi İlköğretim Okulu'nda ilkokul eğitimini tamamlamış, ortaokulda Özel Evrensel Koleji'ne başlayarak buradan mezun olmuştur. 2014 yılında Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi'nden mezun olan Demirtaş, TED Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü ikinci sınıf öğrencisidir. TEDU Tanıtım Ekibi üyesidir. TEDU Doğa Sporları Topluluğu ve Logos Topluluğu aktif üyesidir. 2010 yılından beri izcilik faaliyetleri ile uğraşmaktadır. Ortaokul ve lisede çeşitli organizasyonlarda aktif rol alan ve birçok törende sunuculuk yapan İdil Gökçe Demirtaş, diksiyon ve dans eğitimleri almıştır. Ankara Devlet Opera ve Balesi çocuk balesi bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda burada aldığı eğitim süresi boyunca çeşitli opera ve bale temsillerinde çocuk sanatçı olarak görev almıştır. . 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Öğrenci İşleri Komisyonu üyesi görevine getirilmiştir.

İREM ATASEVER
Öğrenci İşleri Komisyonu Üyesi

irem.atasever@tedu.edu.tr

1994 Ankara doğumlu İrem Atasever, TED Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü 3.sınıf öğrencisidir. Ankara Gazi Lisesinden 2012 yılında mezun olmuş, lisede edebiyatla ilgilenmiş, amatör olarak hikâyeler ve kısa film senaryoları yazmıştır. Liseden mezun olduktan sonra bir dönem TEGEV gönüllüğü yapmıştır. Şuanda TED Üniversitesi onur öğrencilerinden biridir. TED Üniversitesinde aktif olarak Eduaction, Tiyatro ve E-Sport topluluklarında görev almıştır. E-Spora, tiyatroya ve edebiyata büyük ilgisi vardır. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Öğrenci İşleri Komisyonu üyesi görevine getirilmiştir.

   

SOSYAL ETKİNLİK KOMİSYONU

 BERAT EKEN

Sosyal Etkinlik Komisyonu Üyesi
berat.eken@tedu.edu.tr

Reha Alemdaroğlu Anadolu Lisesi mezunudur. TED Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Hazırlık öğrencisidir. Els Inter temsilciği yapmıştır.uA-Uni Temsilcisidir. Öğrenci Konseyi Sosyal Etkinlik Komisyonu Saha Koordinatörlüğü yapmıştır. Sinema Topluluğu Yönetim Kurulu üyesidir. Girişimcilik ve İşletme Topluluğu aktif üyesidir.  19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Sosyal Etkinlikler Komisyonu üyesi görevine getirilmiştir.

 DAVUT CAN ASLAN

Sosyal Etkinlik Komisyonu Üyesi

dcan.aslan@tedu.edu.tr

D.Can ASLAN 1993 yılında Ankara’da doğdu. Yahya Kemal Beyatlı lisesinden mezun oldu. Öğretim süreci içerisinde çeşitli organizasyonlar düzenledi. Aslan, TED Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisidir. Entrepreneurship and Management Society tarafından düzenlenen Make Money to Survive Yarışması’nda birincilik alan Aslan, girişimci bir karakter taşımaktadır. Can Aslan değişik sektörlerde iş deneyimi kazanmanın önemli olduğuna inanmaktadır.  Eğitimi sırasında ders dışı saatlerde tecrübe edinmek için çok sayıda kuruluşta çalışmıştır. Hobileri; eskrim ve müziktir.19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Sosyal Etkinlikler Komisyonu üyesi görevine getirilmiştir.

ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI KOMİSYONU

 Arda AYDIN
Öğrenci Toplulukları Komisyonu Üyesi

arda.aydin@tedu.edu.tr

-TED Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2.sınıf öğrencisidir.1 sene Müzik topluluğu yönetim kurulu başkanı,2 sene Eduaction topluluğu yönetim kurulu başkan yardımcısı görevlerinde yer almıştır, aşk konulu PDR kongresi organizasyon ekibinde görev almıștır. Bu topluluklarda aktif üyeliğe devam etmektedir. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Öğrenci Toplulukları Komisyonu Üyesi görevine getirilmiştir.

CEM SEVİNDİK

Öğrenci Toplulukları Komisyonu Üyesi
cem.sevindik@tedu.edu.tr

29 Kasım 1994 Ankara doğumlu olan Cem Sevindik, TED Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisidir. İlkokul ve ortaokulu TED Ankara Koleji'nde okumuş, Gölbaşı Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. 2014 senesinden itibaren  TED Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam etmektedir. TED Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ve Sinema Topluluğu aktif üyesidir. Tiyatro Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmıştır. Ortaokul yıllarından itibaren tiyatro ile ilgilenmiş olup, Tiyatro Topluluğu'nun sahnelediği "Resimli Osmanlı Tarihi", "Keşanlı Ali Destanı" ve "Rumuz Goncagül" oyunlarında rol almıştır. Tarih ve felsefe konularına ilgi duymaktadır. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Öğrenci Toplulukları Komisyonu Üyesi görevine getirilmiştir.

 MEDYA KOMİSYONU

 SERCAN TEMEL

Medya Sorumlusu
sercan.temel@tedu.edu.tr 

01.10.1995 Ankara dogumludur ilk ve ortaokul Ahmet Vefik Paşa ilköğretim okulu mezunudur Lise öğrenimini Çankaya Lisesinde tamamlamıştır. Çankaya lisesi öğrenci konseyi başkan yardımcılığı ve daha sonra öğrenci konseyi başkanlığı yapmıştır 2014 senesinden TED Üniversitesine başlamıştır.2015-2016 TEDU Öğrenci Konseyi Hazırlık Temsilciliği yapmıştır.Girişimcilik ve İşletme Topluluğu aktif üyesidir.Türkiye basketbol federasyonunda resmi basketbol hakemidir. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Medya Sorumlusu görevine getirilmiştir.

 TAHSİN EMRE ŞEN  

Medya Sorumlusu
temre.sen@tedu.edu.tr

 

Anıttepe Lisesi mezunu, Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisidir. Basketbol ve E-Spor Topluluğu yönetim kurulunda görev almıştır. Tiyatro topluluğu aktif üyesidir. TEDÜ Tanıtım Ekibi üyesidir. TEDUAPP IOS Geliştiricisidir. Google Developers Group Ankara Hackathon etkinliğinde ekibiyle birlikte 3. lük ödülünü almıştır. 19 Nisan 2016 tarihinde yapılan seçim ile Öğrenci Konseyi Temsilciliğine, yapılan ilk Genel Kurulda da oy birliği ile TEDU Öğrenci Konseyi Medya Sorumlusu görevine getirilmiştir.